O nas

Wine Service jest laureatem nagrody Odys 2015 przyznawanej przez Krakowską Izbę Turystyki za najlepszą jakość usług turystycznych.

Pomysł „Podróży z Winem” wypraw pełnych atrakcji winiarskich – to efekt trzynastoletnich doświadczeń działalności Domu Wina. Przez ten czas poznaliśmy pełnych pasji ludzi, niezwykłe miejsca, wspaniałe wina.

Idąc tym tropem stworzyliśmy specjalistyczną firmę Wine Service. Jej zadaniem jest organizacja profesjonalnych wyjazdów winiarskich.

Wine Service tworzą ludzie mający bogatą praktykę w branży winiarskiej i turystycznej. Połączenie wiedzy, umiejętności oraz indywidualnych doświadczeń pozwala im na tworzenie niepowtarzalnych programów, rzetelne organizowanie i prowadzenie wyjazdów.

Każdy z naszych dotychczasowych programów został stworzony w oparciu o własne doświadczenia i podróże. Każde z proponowanych miejsc poznaliśmy sami, byliśmy we wszystkich najważniejszych regionach winiarskich świata. Winiarze, których odwiedzamy podczas naszych wypraw to bardzo często nasi dobrzy znajomi i przyjaciele.

Nasze atuty? Możemy Państwu zaproponować to, co najlepsze, najciekawsze i oryginalne! Niezwykłe, warte polecenia miejsca – nie tylko te związane bezpośrednio z winem. Dobrze zorganizowany transport, przeloty i wygodne hotele. Świetne restauracje, profesjonalną opiekę pilotów i kameralne grupy.

 

Zapraszamy Państwa do wyjazdów enoturystycznych m.in. do Hiszpanii, Francji, Włoch, Portugalii i na Węgry, a także do bardziej odległych zakątków świata – Ameryki Południowej, Afryki czy Australii i Nowej Zelandii.

 

W kraju mamy ciekawe propozycje wycieczek, kursów, szkoleń, konferencji, wyjazdów typu incentive, degustacji i spotkań. Każdą z nich możemy przygotować zarówno dla grup zorganizowanych, jak i dostosować do indywidualnych potrzeb.

Powodem do dumy jest dla nas członkostwo w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Klubów Winiarskich IWCA. Jesteśmy pierwszym Klubem Wina z Europy Środkowo-Wschodniej należącym do tej prestiżowej organizacji.

Każda podróż to dla nas niepowtarzalne zadanie, które wykonujemy perfekcyjnie!

Umiemy i lubimy to robić! Potrafimy spełniać marzenia o podróżach...

Nasi Piloci

Wojciech Giebuta


Przewodnik turystyczny i winiarski, sommelier, redaktor magazynu „Czas Wina” z tytułem International Higher Certificate in Wines and Spirits WSET, pasjonat i znawca sztuki nowożytnej ze szczególnym uwzględnieniem architektury barokowej. Miłośnik muzyki klasycznej i operowej.

 

 

Dorota Romanowska


Iberystka, redaktorka magazynu „Czas Wina”, posiadaczka międzynarodowego tytułu WSET Level 3, znawczyni historii, kultury i winiarstwa Ameryki Południowej, pilot wycieczek enoturystycznych z wieloletnim doświadczeniem.
Artur Boruta


Współzałożyciel firmy Wine-Service, pilot wycieczek, przewodnik winiarski i redaktor magazynu „Czas Wina”, juror międzynarodowych konkursów winiarskich. Od dwudziestu lat związany z branżą winiarską. Jego specjalnością są wina Hiszpanii, Ameryki Południowej i Afryki, dlatego też najchętniej prowadzi wyjazdy w tamte strony. Jest absolwentem UJ z zakresu zarządzania. Lubi podróżować wszędzie i na wszelkie możliwe sposoby, najchętniej motocyklem.

Michał Bardel


Redaktor naczelny magazynu „Czas Wina”, juror międzynarodowego konkursu winiarskiego Mundus Vini, kierownik studiów Wiedza o winie w Collegium Civitas w Warszawie. Z wykształcenia historyk filozofii, z zamiłowania dziennikarz, sybaryta, smakosz i podróżnik.

 

 

 

Justyna Korn-Suchocka

Z magazynem „Czas Wina” współpracuje od sześciu lat organizując i prowadząc eventy i degustacje winiarskie, pisząc o winach oraz o unikalnych produktach i potrawach polskich w autorskim cyklu Slow Food. Z powodu miłości do czerwonego wina od czasu do czasu rezygnuje z wegetariańskiej diety. Uważa, że każda podróż, nawet ta najkrótsza, to wspaniałe doświadczenie.