Opera nad Jeziorem Bodeńskim

Festiwal Operowy w Bregencji

Termin 1 sierpnia - 3 sierpnia 2025
Czas trwania 3 dni
Cena Cena i ostateczny termin zostaną podane w późniejszym czasie
DODATKOWE INFORMACJE
722 100 224
 

Co roku w okolicach Bregencji, na wodach Jeziora Bodeńskiego powstaje monumentalna scena, na której przez wakacyjne miesiące przedstawiane jest wielkie widowisko operowe. Zapraszamy na letni weekend nad Jezioro Bodeńskie, w serce alpejskiej krainy win, serów i najwspanialszej muzyki.

 

PROGRAM

Dzień 1
Zbiórka uczestników na lotnisku Warszawa Okęcie. Przelot do Zurychu. Przejazd do Meersburga. Zakwaterowanie, spacer po miasteczku oraz lunch we własnym zakresie. Degustacja win z winnicy należącej niegdyś do biskupów Konstancji. Kolacja powitalna w najstarszej karczmie w Meersburgu. Nocleg.

Dzień 2
Przejazd do Lindau. Zwiedzanie zabytków miasta, w którym od 1951 roku odbywają się coroczne zjazdy laureatów nagrody Nobla. Lunch we własnym zakresie. Powrót do hotelu i czas wolny. Przejazd do Bregencji. Degustacja w winiarni oraz kolacja na zamku Gebhardsberg, w miejscu uważanym za jeden z najpiękniejszych punktów widokowych w całej okolicy Jeziora Bodeńskiego. Wieczorem opera w Festspielhaus. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 3
Przeprawa promowa do Konstancji. Spacer po mieście i czas wolny na lunch we własnym zakresie. Przejazd na lotnisko do Zurychu, przelot do Warszawy.

 

GWARANTUJEMY

Zakwaterowanie – 2 noclegi w pokojach dwuosobowych w hotelu o standardzie*** w Meersburgu (pokoje jednoosobowe za dopłatą); wyżywienie 2 razy dziennie: śniadania i obiady lub kolacje (w zależności od programu); wino do obiadów/kolacji w ilości ok. 1/2 butelki na osobę; wizyty i degustacje zgodnie z programem; przejazdy na miejscu; zwiedzanie Meersburga, Lindau i Konstancji z przewodnikiem; bilet 1 kategorii na spektakl operowy; przelot na trasie Warszawa –Zurych – Warszawa, ubezpieczenie KL, NNW i Bagaż; opieka pilota-specjalisty winiarskiego. Dodatkowo płatne: dopłata za bilet Premium w loży festiwalowej, posiłki, napoje oraz świadczenia niewymienione w ofercie.
 
  • Brak innych terminów tej oferty